O PROJEKTU

O PROJEKTU

ZACHRAŇUJEME NAŠE OBLÍBENÁ MÍSTA

Zachraň místo je iniciativou a platformou, jak společně pomoci v této době vašim oblíbeným místům, na která má současná situace likvidační dopad. Mnoho z těchto provozoven bylo v rámci nouzového stavu zavřeno jako první a velké části z nich bude umožněno otevření až jako poslední.

INSPIRACE

Cílem je přímá pomoc, bez jakýchkoliv poplatků nebo provize, do konkrétních míst, která si zaslouží naši pozornost a máme je rádi. Příkladem mohou být restaurace, bary, posilovny, kavárny, divadla, kadeřnictví a mnoho dalších, které jsou zasaženy aktuální situací.

Příspěvky jsou dobrovolné do míst, které si sami zvolíte. Každá pomoc se počítá a zároveň zde neplatí žádné hodnocení, zda je malá, nebo velká. Jakákoliv odeslaná částka může pomoci zachránit některá z Vašich oblíbených míst, která tu po odeznění současných omezení už nemusí být.

Každá podpora může být jen tak silná, jak silná je samotná komunita lidí, kolem konkrétního místa. Pokud jen trochu můžeme, přispějme společně na místa, která máme rádi, osobně je navštěvujeme a osobně známe příběhy lidí, kteří nyní mohou prožívat těžké chvíle. Ty může prožívat každý z nás. Vzájemná pomoc a sounáležitost je základním stavebním kamenem pro úspěšné zdolání této doby.

Jestli nám podpora malých a středních míst dává smysl? Ano, určitě dává, kdybychom tomu nevěřili, tak bychom to nedělali. Každé místo má svůj příběh, za každým příběhem jsou lidé a my si přejeme, aby tyto příběhy žily dál a my mohli být nadále součástí toho všeho.

Děkujeme tedy vám všem, kteří jste s naší myšlenkou v souladu a svá oblíbená místa podpoříte. Stejně tak děkujeme všem, kteří budou tuto myšlenku šířit. Věříme, že společně to můžeme dokázat a zachránit naše oblíbená místa.

#zachranmisto

#spolecnetozvladneme

#spolutozvladneme

VIZE

Udržet a zachránit oblíbená místa před finančním krachem.

MISE

Poskytnout platformu na pomoc oblíbeným místům.

DOKÁŽEME TO

Pokud se spojíme a pomůžeme, tak to společně dáme!