ZACHRAŇ HOLIČSTVÍ OLD SCHOOL BARBERSHOP

Holičství Old School Barbershop

OLD SCHOOL BARBERSHOP

4%

PODROBNOSTI O MÍSTU

PODROBNOSTI O HOLIČSTVÍ OLD SCHOOL BARBERSHOP

Takové přátelské, rodinné holičství v Praze u stanice metra Florenc, kde nejen dobře ostříháme, ale také se snažíme s kolegy bavit a uvolnit lidi ze stereotypního života do pohodové chlapské nálady. V holičství panuje stále sranda a dobrá atmosféra, která podle klientů působí již při příchodu, a to díky vůni klasické kolínské a starobylého stylu a výzdoby holičství. Tím, že je u nás stále zábava, tak někteří klienti přece jenom uvítají i klidné a pohodové místo, kde si odpočinou a nemusí nad ničím přemýšlet a jenom relaxovat.

Proto se před Vánoci 2019 nechala udělat další místnost, kde to je od pohledu klidnější a příjemnější, už jen proto, že Vás upraví milá slečna. Ale tím, že se dělala rekonstrukce, byli Vánoce a nepočítalo se, že se pobočka zavře a nebude se moc vydělávat, tak teď není úplně peníz na žití, placení nájmů a energií. A proto nám klient doporučil tuto stránku, že bych mohli získat nějakou kačku na udržování našeho, možná i v budoucnu Vašeho holičství.

Moc si toho vážíme! A rádi Vás uvidíme u nás v holičství a až se situace uklidní , tak jako poděkování bychom Vám rádi odečetli na 1. stříhání, úpravu či holení vousů 10% z ceny 🙂

Předem děkujeme, Martin a jeho skvělí kolegové Marek, Ondra a Míša.

Holičství Old School Barbershop

WEB: www.oldschoolbarbershop.cz

ADRESA: Za Poříčskou Bránou 334, Praha 8

DAR (10% sleva na služby)

POSLEDNÍ ZÁCHRANÁŘI

Omar Charhouli DAROVAL CZK 300.00

Držte se, vše dobře dopadne. :) Teším se na Brzké setkání.

martin surzin DAROVAL CZK 500.00
Martin Janoch DAROVAL CZK 2.000.00
Tomas Váhala DAROVAL CZK 1.000.00
PŘISPĚT

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *