ZACHRAŇ KAVÁRNU SNŮ

Kavárna snů

KAVÁRNA SNŮ

18%

PODROBNOSTI O MÍSTU

PODROBNOSTI O KAVÁRNĚ SNŮ

Pomůžete nám zachránit náš společný sen? V Kavárně snů se nevzdáváme!!! Jmenuji se Sofie a před 7 lety jsem si splnila svůj sen. Vytvořila jsem kavárnu, která měla být místem, které slouží nejen k vypití výborné kávy a vychutnání si sladkého dortíku (i když to všechno máme taky). Ale hlavně mi šlo o to, nabídnout prostor k zastavení, spočinutí, nebo i k zasnění. Když jsem získala možnost zařídit kavárnu v uličce v těsném sousedství nemocnice na Karlově, bylo mi jasné, že mezi mými klienty budou právě pacienti, a také sestřičky a lékaři, kteří v nemocnici pracují.

Těm všem jsem chtěla nabídnout místo, kde najdou relaxaci a shodí ze sebe napětí – které, když jde o zdraví, většinou prožíváme. Proto jsem oslovila ke spolupráci prvního snílka, malíře Jeremiáše Polcara, aby vtiskl kavárně svými nástěnnými obrazy atmosféru fantastické krajiny. Jeremiáš se rozmáchl a tak máme na dalších stěnách vymalovanou celou cestu kávy od bobu sběru až do vašeho hrníčku. Další snílci jsou naši dodavatelé. Všichni si zakládají na lokálních surovinách a na tom, že své výrobky nikdy nešidí: například mléko vozíme až z Vysočiny od firmy Dobrý produkt, koláče nám peče Louskáček, raw dorty máme od Hanky Zapletalové (Zdraví v nás), a také to nejdůležitější, tedy káva pochází z výběrové pražírny Alegre – jsou to všechno nadšenci a vybírala jsem je dlouho a pečlivě.

No a pak jsme tu my: Sofie a můj pes Wally (maskot kavárny), kteří jsme se vám každý den kromě kávy snažili přidat i úsměv. Do našeho týmu patřila nerozlučně i Madlen. Teď, co jsme díky karanténě uzavření, jsme se museli s Madlen rozloučit a u okýnka, které bylo a je stále otevřené, se teď potkáte jenom se mnou. Nechceme své sny vzdát. Chceme oživit provoz v plné míře jak to jen půjde a otevřeme vám i malou zahrádku ve vnitrobloku.

K tomu potřebujeme Madlen zpět a ne na Úřadu práce. Pokud půjdete někdy kolem Nemocnice Na Karlově, stavíte se na kávu a budete snít svůj sen chvíli s námi. Půjde to, pokud nás teď v časech, kdy toho my sami můžeme udělat jen málo, podpoříte. Velice si vážíme vašeho příspěvku!

Za všechny snílky z Kavárny snů předem děkuje Sofie 🙂

Kavárna snů

WEB: www.kavarnasnu.cz

ADRESA: Ke Karlovu 12, Praha 2

E-MAIL: info@kavarnasnu.cz

DAR

POSLEDNÍ ZÁCHRANÁŘI

Anonymous DAROVAL CZK 2.000.00

držte se a vařte dobrý kafe!

Anonymous DAROVAL CZK 200.00
Anonymous DAROVAL CZK 400.00
Anonymous DAROVAL CZK 1.000.00

Nejlepsi kava v praze

Anonymous DAROVAL CZK 100.00
Anonymous DAROVAL CZK 1.000.00

👍

Daniela DAROVAL CZK 300.00

Držím Vám palce. Kavárnu máte moc krásnou.

Anonymous DAROVAL CZK 200.00
PŘISPĚT

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *