ZACHRAŇ HEAVEN GYM

Heaven Gym

HEAVEN GYM

19%

PODROBNOSTI O MÍSTU

PODROBNOSTI O HEAVEN GYM

Heaven gym je malá tělocvična, ve které se společně potkáváme už šest let. Věnujeme se zde mimo jiné individuálnímu plánování tréninku, skupinovým lekcím, sportovní terapii a bojovým sportům. Od samého začátku provozu gymu máme to štěstí, že nás podporují naši přátelé a jejich přátelé a přátelé jejich přátel. Vlastně jsme taková jedna velká rodina, u které se nikdy nestane, že byste kohokoli neznali jménem a při vstupu na jakoukoli lekci se stáváte jedním z nás.

Na základě nařízení vlády jsme byli nuceni prostor uzavřít a s opětovným otevřením se odvážila přijít cvičit jen hrstka z vás. V našem případě, kdy aktivně cvičíme od září do května už teď víme, že následující tři měsíce nebudeme mít příjem bez ohledu na to, zda budeme moci být provozu či nikoli. Vážíme si vás všech, kteří se nás snažíte podporovat koupí poukazu “na pak”, kdy si předplatíte vstupné na jakoukoli částku a jednoduše ji procvičíte až bude ten správný čas. Ozýváte se nám ale také s tím, že byste rádi přispěli na chod tělocvičny jen tak. Rozhodli jsme se proto, že vytvoříme oficiální místo, které bude určené na tuto pomoc.

Všechny vybrané peníze použijeme na nákup nového vybavení, které jsme měli v plánu s koncem sezóny pořizovat. Aktuálně budeme rádi, když všechny naše úspory padnou na nájem provozovny. Vážíme si každého jednoho z vás!

A těšíme se, že se znovu potkáme přesně tam, co vždycky! V Nebi 🙂

Heaven Gym

WEB: www.heavengym.cz

ADRESA: Nám. Přemysla Otakara II. 123/36, České Budějovice

E-MAIL: simecek@heavengym.cz

DAR

POSLEDNÍ ZÁCHRANÁŘI

Anonymous DAROVAL CZK 100.00
Fanda DAROVAL CZK 500.00

💪

Aňa DAROVAL CZK 1.000.00

:)

Přema DAROVAL CZK 200.00
Zuzka Reifovà DAROVAL CZK 500.00

Držte se nebesáci 💙

iVČA Malechová DAROVAL CZK 500.00

aHOJ VŠICHNI V HEAVEN GYMU :) vELICE SI VÁŽÍM FILIPA ŠIMEČKA. BYL JEDNÍM Z PRVNÍCH LIDÍ, KTEŘÍ MĚ CÍLENĚ VEDLI K TOMU, ŽE CVIČENÍ A ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL MŮŽE ČLOVĚKA PROMĚNIT K OBRAZU, KTERÝ SI SÁM VŽDY PŘÁL. FILIP TENKRÁT ZAPOČAL MOU NOVOU ŽIVOTNÍ CESTU (ANIŽ BY TO VĚDĚL), KTERÁ ZE MĚ UDĚLALA ŠŤASTNĚJŠÍHO ČLOVĚKA. AT ŽIJE NEBESKÝ GYM :) iVČA

Jiri Choutka DAROVAL CZK 666.00

DOufám, že to vystačí aspoň na ten hajzl PAPÍR! :)

FranTisek Frydrych DAROVAL CZK 200.00

Ahoj, TÍMTO Vam Zasilame mensi prispevek. Jsme pevne preSvedceni, ze neni duvod k nejake panice, protoze Heaven ma spravne zaklady a skvele majitele. S pozdravem, Feri a Kačí

PŘISPĚT

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *