ZACHRAŇ FIT TRÉNINK

Fit Trénink

FIT TRÉNINK

45%

PODROBNOSTI O MÍSTU

PODROBNOSTI O FIT TRÉNINK

Fit Trénink je malé privátní fitness, které si zakládá na osobním a odborném přístupu ke klientům ať už v lekcích, programech nebo osobním tréninku. Cílem a filozofií Fit Tréninku je ,,Dáte tělu pohyb, co má smysl!“. Fitko má kapacitu 10 lidí a je závislé kromě osobních tréninků na lekcí a programech.

Situace, která nastala znamenala vše přerušit. Znovuotevření nebude jednoduché. Pokud lidé budou chtít kompenzovat dobu, co nemohou cvičit, tak to znamená ještě tak 2 měsíce s minimálním příjmem. Pak nastává léto, které je také slabší co se týče účasti lidí na lekcích a programech. Situace se bude dostávat do normálu až někdy září. Do té doby to bude otázka přežití!

Fit trénink jsem založil s cílem propagovat pohyb, který přináší lidem zdraví, sílu, kondici a vitalitu. Fit Trénink je malé privátní fitness, které si zakládá na osobním přístupu a individualizaci. Společně s kolegy trenéry, kteří se podílejí na vedení lekcí se snažíme dát všem ze sebe to nejlepší co umíme. Fit Trénink je závislý na lidech, kteří to ocení, kteří nám věří, navštěvují lekce, programy, osobní tréninky a kteří chtějí mít Fit Trénink, jako svoje privátní fitness. Situace, která nastala způsobila nemalé problémy. Rozjezd nebude jednoduchý a bude to pár měsíců trvat než se vše srovná. V této chvíli se přikláním k prosbě o pomoc Vás, kteří jsou příznivci Fit Tréninku a máte k němu, ke mně i k ostatním trenérům vztah. Pokud oceňujete naši práci a chcete přispět na udržení Fit Tréninku budu moc rád.

Peníze, které vzejdou z této sbírky, bych rád investoval do plánovaného vybavení, které jsem bohužel musel odložit a které přispěje ke zkvalitnění služeb vašeho privátního fitness! Věřím, že i když tato možnost přispění nebude pro vás přijatelná, zvolíte aspoň možnost nákupu kreditů a budete chodit pravidelně na naše lekce.

Všem, kteří přispějí předem moc děkuji a slibuji, že se budu snažit, aby se vám tato investice vyplatila!

Marek Vinárek

Fit Trénink

WEB: www.fittrenink.cz

ADRESA: Popská 181/8, Opava

E-MAIL: info@fittrenink.cz

DAR

POSLEDNÍ ZÁCHRANÁŘI

Helena Pospisiloˇva DAROVAL CZK 1.000.00
Anonymous DAROVAL CZK 1.000.00
Lukáš Martiník DAROVAL CZK 1.000.00
Anonymous DAROVAL CZK 1.000.00
Anonymous DAROVAL CZK 1.000.00

a

Arnošt Klein DAROVAL CZK 1.000.00

Sice mám trochu pauzu, ale plán je zase chodIt na cvičení :-) Sportu zdar

Tajemna Krasavice inteligentni DAROVAL CZK 5.000.00

😊👍🍀☀️

Anonymous DAROVAL CZK 177.00
PŘISPĚT

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *