ZACHRAŇ COFFEE ROOM

Coffee Room

COFFEE ROOM

50%

PODROBNOSTI O MÍSTU

PODROBNOSTI O COFFEE ROOM

Bojujeme, co nám síly stačí. Někdy je to jednodušší, někdy složitější. Teď ale bohužel nastaly těžké časy a my, jako malý espresso bar v srdci Vinohrad, který se ženou provozujeme už 6 let, vás žádáme o drobnou pomoc.

Inspirovali jsme se tehdy v Londýně, kde jsme skoro 4 roky žili. Věci jsme si hezky vysnili, ale realita byla – jak už to bývá – tvrdší. Počáteční naivity ale nelitujeme, s příliš racionálním přístupem bychom možná ani neotevřeli. Od prvního dne od otevření našeho podniku se snažíme Coffee Room vylepšovat. Nebylo dne, kdybychom neuvažovali nad tím, jak věci pozvednout, co změnit v interiéru, jak zlepšit zákaznický servis nebo co nového přidat na menu.

A pořád nás to baví. V současné době nabízíme kafe a snídaně přes „okénko“. Snažíme se také dělat vlastní rozvozy. Máme však také dost závazků vůči našim dodavatelům a hlavně zaměstnancům a současné prodeje jsou ve srovnání s normálním provozem nízké.

Proto moc oceníme vaši podporu. Od roku 2014 jsme kolem Coffee Roomu vybudovali silnou komunitu skvělých lidí a věříme, že to společnými silami zvládneme. My vám za vaši pomoc, kterou oceníme v jakékoliv hodnotě, nabízíme nálepky, kafe do kelímku i vouchery v dané hodnotě. Jen nám, prosím, dejte vědět, co byste rádi 🙂  Do poznámky pro příjemce platby prosím pište: Dar / Voucher / Káva / Samolepka.

Všem vám za celý Coffee Room moc děkuji, Jirka

Coffee Room

WEB:www.coffeeroom.cz

ADRESA: Korunní 1208/74, Praha 10

E-MAIL: info@coffeeroom.cz

DAR / VOUCHER / KÁVA / SAMOLEPKA

POSLEDNÍ ZÁCHRANÁŘI

Radka A Nilton Fernandes DAROVAL CZK 500.00

kafe

Tomáš Brettschneider DAROVAL CZK 1.000.00

Držím Palce!

Michaela Kalinová DAROVAL CZK 300.00

Držím Palce!

Martina Lapkova DAROVAL CZK 100.00
Vilém franěk DAROVAL CZK 1.000.00

Už se těšíme na snídani!

Marek Kučera DAROVAL CZK 1.000.00

Paní doktorko, věříte v BOHA?

Jan Kucera DAROVAL CZK 500.00

DAR

Eva Z DAROVAL CZK 200.00

Jednu KAVU prosim, drzim palce!

PŘISPĚT

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *