ZACHRAŇ BREAD GAP

Bread Gap

BREAD GAP

12%

PODROBNOSTI O MÍSTU

PODROBNOSTI O BREAD GAP

Naše rodinné bistro a kavárnu Bread Gap provozujeme s manželkou na Malé Straně, již osmým rokem. V mumraji skupinových zájezdů a záplavě turistických pastí jsme tu byli vždy hlavně pro naše hosty z okolních kanceláří a lokální komunitu. Naši reputaci jsme si vysloužili díky poctivé práci, čerstvými sendviči a kávou (prý nejlepší v okolí).

Bohužel drastickým omezením našeho provozu okolnostmi COVID-19, totální umrtvení života na Malé Straně a kompletním zrušením veškerých objednávek na firemní občerstvení v našem podniku, došlo k poklesu tržeb na mizivé minimum. I tak jsme se rozhodli pro udržení Bread Gap a alespoň naší kávou “z okénka” vnášíme trochu normálnosti do malostranského ticha. Pomoc státu je bohužel nulová, pracujeme (tedy žádný Antivirus), jsme z Prahy (tedy žádný Covid), jsme malinké s.r.o. (tedy žádná podpora OSVČ).

Nicméně se nevzdáváme a jsme rozhodnuti roky brzkého vstávání, spousty poctivé dřiny, ale i nadšených a spokojených zákazníků nezahodit a snažíme se tuto podivnou dobu přestát. Pevně věřím, že nám v tom pomůže i někdo z vás a za sebemenší příspěvek předem, nesmírně děkujeme!

Honza, majitel Bread Gap

Bread Gap

WEB: www.breadgap.cz

ADRESA: Tržiště 371/3, Praha 1

E-MAIL: info@breadgap.cz

DAR

POSLEDNÍ ZÁCHRANÁŘI

Martin Pošta DAROVAL CZK 1.000.00

Držte gaŤky!

Veronika DAROVAL CZK 500.00

Určitě to nevzdávejtE, byla by to Strašná ztRÁta. Držím pěsti.

Iva DAROVAL CZK 500.00
THEmpeda DAROVAL CZK 1.000.00

Držte se. Máme Vás Rádi.

J&A&R DAROVAL CZK 1.000.00

Držte se 😉

AndY DAROVAL CZK 2.000.00
Jana Řičařová DAROVAL CZK 500.00

Držte se

David DAROVAL CZK 2.000.00
PŘISPĚT

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *