ZACHRAŇ BREAD GAP

Bread Gap

BREAD GAP

11%

PODROBNOSTI O MÍSTU

PODROBNOSTI O BREAD GAP

Naše rodinné bistro a kavárnu Bread Gap provozujeme s manželkou na Malé Straně, již osmým rokem. V mumraji skupinových zájezdů a záplavě turistických pastí jsme tu byli vždy hlavně pro naše hosty z okolních kanceláří a lokální komunitu. Naši reputaci jsme si vysloužili díky poctivé práci, čerstvými sendviči a kávou (prý nejlepší v okolí).

Bohužel drastickým omezením našeho provozu okolnostmi COVID-19, totální umrtvení života na Malé Straně a kompletním zrušením veškerých objednávek na firemní občerstvení v našem podniku, došlo k poklesu tržeb na mizivé minimum. I tak jsme se rozhodli pro udržení Bread Gap a alespoň naší kávou “z okénka” vnášíme trochu normálnosti do malostranského ticha. Pomoc státu je bohužel nulová, pracujeme (tedy žádný Antivirus), jsme z Prahy (tedy žádný Covid), jsme malinké s.r.o. (tedy žádná podpora OSVČ).

Nicméně se nevzdáváme a jsme rozhodnuti roky brzkého vstávání, spousty poctivé dřiny, ale i nadšených a spokojených zákazníků nezahodit a snažíme se tuto podivnou dobu přestát. Pevně věřím, že nám v tom pomůže i někdo z vás a za sebemenší příspěvek předem, nesmírně děkujeme!

Honza, majitel Bread Gap

Bread Gap

WEB: www.breadgap.cz

ADRESA: Tržiště 371/3, Praha 1

E-MAIL: info@breadgap.cz

DAR

POSLEDNÍ ZÁCHRANÁŘI

Veronika DAROVAL CZK 500.00

Určitě to nevzdávejtE, byla by to Strašná ztRÁta. Držím pěsti.

Iva DAROVAL CZK 500.00
THEmpeda DAROVAL CZK 1.000.00

Držte se. Máme Vás Rádi.

J&A&R DAROVAL CZK 1.000.00

Držte se 😉

AndY DAROVAL CZK 2.000.00
Jana Řičařová DAROVAL CZK 500.00

Držte se

David DAROVAL CZK 2.000.00
miroslav DAROVAL CZK 1.000.00
PŘISPĚT

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *